אנליסט שיווק

לא רבים מכירים, אבל אנליסט הוא
המתנה הגדולה ביותר שמנכ"ל יוכל לקבל

תפקיד האנליסט בעסק 

אנליסט משקף את המציאות העסקית דרך המספרים. מה שמאפשר להבין כמה מרוויחים באמת, לתמחר נכון את המוצרים, לדעת כמה ואיך לתגמל את אנשי המכירות. להגדיל באופן מהותי את אחוזי הגביה ולהקטין חובות אבודים. אנליסט שיווק מסייע לתכנון נכון את המלאי, לקבל החלטות לגבי השקעות ועוד. כשהעסק מנוהל ומבוקר ניתן לזהות במהירות את נקודות התורפה ואפשר להגדיל באופן משמעותי את הרווחים.

כחלק מהשירות, אסייע לכם לקבוע מהם המדדים העסקיים המומלצים למדוד ולשפר לאורך זמן. אסייע לכם בניהול צוותי המכירות, ניהול התזרים החודשי, ולקבל החלטות עסקיות נכונות לעסק.

מה מקבלים
במסגרת שירות ייחודי זה, אנליסט שיווק, אני מנהלת עבורכם את ההיבטים העסקיים בעסק. אני מבצעת עבורכם אנליזה חודשית על כל הפעילות העסקית. הדבר יאפשר לכם לקבל את ההחלטות הנכונות בזמן אמת, וייתן לכם שליטה אמיתית על העסק. 

תקבלו תמונת מצב בהירה ומדויקת על העסק בתחומים החשובים – ניהול המכירות, ניהול מלאי, גביה, עלויות מכר, תזרים מזומנים ושיווק. ניהול נכון של כל אחד מהתחומים הללו שווה הון. אנליזה נכונה של העסק הוא הצעד הראשון בהבראה וצמיחה של כל עסק.

שירות זה מביא לידי ביטוי את הניסיון הרב שלי בניהול יחידות עסקיות והיותי כלכלנית שמבינה לעומק מספרים ונתונים עסקיים.

איך זה יכול לעזור לכם

ניהול נכון והבנת המספרים בעסק חוסך הון. אנליסט שיווק מאפשר לעבוד חכם ולא בכיבוי שרפות. לנהל בצורה נכונה ומדוייקת את העובדים ולהביא לצמיחה של העסק. 

למי השירות מתאים

לעסקים המעסיקים סוכני מכירות בשטח – אסייע בניהול אפקטיבי של המכירות והגדלת המכירות.
יבואנים ומשווקים שמחזיקים מלאים – אסייע בתכנון נכון של המלאי וניהול הזמנות לייצור (עבור מפעלים). המשמעות היא חיסכון של הרבה כסף ושליטה בעסק.
עסקים שעובדים עם לקוחות רבים וחשוב לדעת בכל רגע נתון כמה מרוויחים מהפעילות, מי מניב יותר, ומה הסיכונים בעסק.

שילוב פתרונות טכנולוגיים שמתאימים לכם

במסגרת הייעוץ העסקי הפיננסי, אני מסייעת בהטמעת מערכות טכנולוגיות קלות ופשוטות שיהפכו את החיים של בעל העסק לקלים יותר, מנוהלים ויאפשרו שליטה וקבלת החלטות מבוססת מידע.

אני מזמינה אותך לקיים שיחה מעמיקה יותר בנושא, לבחון האם ואיך ניתן לסייע גם לך להבין טוב יותר את העסק שלך ולהוביל שיפור דומה גם אצלך.

רוצים לדעת איך אתם יכולים לצמח?

מלאו הפרטים ואחזור אליכם לשיחה מעמיקה בנושא