החיים "בכאילו"

חזרה לשגרה
אחת המילים הנפוצות ביותר היום היא המילה כאילו. כל מילה שלישית או רביעית. זה נכון גם בקרב בני נוער, אבל גם בקרב מבוגרים רבים.
כאילו.
וזה משקף את החיים שלנו. חיים בכאילו. לא באמת. כאילו. וזה עצוב לחיות בכאילו. כאילו באתי… כאילו אמרתי…. כאילו ניסיתי…. כאילו.
לא באמת. כאילו.
יהיו שיגידו, מה יש לך? מה את נתפסת? זה סלנג כזה, זה לא מעיד על כלום. גם כשאת היית צעירה היו לך מילות קישור שכאלה.
ואולי זה נכון. אולי היו לנו מילים אחרות שסימלו את הדור שלי, אבל "כאילו" לא הייתה אחת מהן.
 
"כאילו" זה הכי רחוק ממודעות. ובלי מודעות אנחנו הולכים ומתרחקים ממי שאנחנו באמת. ואנחנו זה כל מה שיש לנו.
 
בחודשיים האחרונים לא בא לי לכתוב כלום, לא בא לי לקרוא כלום, עייפה מסיפורים ותמונות של כאילו.
אולי האירועים הקיצוניים שקרו בחודשיים האחרונים שמו לי מול הפרצוף את חוסר האמת: הרצח של מי שהייתה מודל לזוגיות בריאה ונרצחה על ידי בן זוגה צבע לי באדום גם את השיווק בעידן החדש.
 
בעלי עסקים שחייבים להציג מציאות מסוימת כדי להמשיך ולקיים את העסק שלהם יוצרים פיקציה. הם בונים תדמית שחייבים לשמור עליה בכל מחיר. יודעים שברגע שהתדמית נסדקת לא רק הם הולכים לאיבוד, אלא העסק קורס בשנייה. מחזיקים בציפורניים. מקיימים מציאות שקרית. וזה כל כך קשה ולא אמיתי. והרסני.
 
אבל, הגיע הזמן לחזור
בינתיים חלפה עברה הקורונה. לפחות כך זה הרגיש בחג הזה. בפעם הראשונה אחרי שנה הלכנו שרון ואני לסרט במסך גדול. נפגשנו עם המשפחה האהובה והרחבה שלנו. אכלנו יחד. שיחקנו מלא. צחקנו עוד יותר הרבה. נהנינו.
 
והנה אני כותבת לכם היום
כותבת גם כי טוב לחזור לשגרה ולעשייה. לחזור לשמחה. לשחרר את הריק והתסכול ובמקומו פשוט להתחיל להקליד על המקלדת. לכתוב. לעשות.
 
ביום ראשון השבוע, כמו בכל יום ראשון, יהודית ואני עלינו ללייב בקבוצת ייעוץ עסקי בשיטת הבריאה. שיטת הבריאה חודרת לגוף ולנשמה. היא מחזירה את האנשים למסלול הנשמה שלהם.
השבוע דיברנו על איך חוזרים לשגרה, נתנו כמה טיפים שיעזרו גם לכם לחזור לשגרה ולעשייה העסקית והשיווקית שלכם. היה טוב. בלי כאילו.
 
אנחנו בתקופת הרצה. מתחממות, לומדות ומשתפרות. בונות את הזוגיות שלנו ונותנות הרבה הרבה ערך לכל מי שמצטרף. נשמח מאוד לראות גם אתכם.
 
הצטרפו אלינו לקבוצת ייעוץ עסקי בשיטת הבריאה. הלייב הבא – ביום ראשון ב-9:00.

אהבתם? תשתפו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

רוצה לנהל טוב יותר?