ייעוץ עסקי לחברות

לשפר תהליכים, לנהל נכון, להנהיג העובדים ולהגדיל הרווחים

ייעוץ עסקי לחברות ולבעלי עסקים 

המטרה שלי היא לסייע לבעלי עסקים לנהל נכון יותר את העסק.
לשפר תהליכים, לנהל נכון את העסק, להנהיג את העובדים, לשפר מערכות יחסים ולהביא לצמיחה ברווחים בעסק

מה כולל ייעוץ עסקי לחברות?

הייעוץ עסקי לחברות נחלק לשני תחומים עיקריים: 

התחום הראשון – ניהול אפקטיבי של העסק הכולל: ניהול השיווק, ניהול המכירות, ניהול פיננסי, ניהול הלוגיסטיקה ועוד. עם תחילת העבודה המשותפת הצעד הראשון הוא להבין מה קורה בעסק, לאתר את המקומות בהם שיפור ושינוי יביא להגדלת ההכנסות והרווחים בעסק. 

התחום השני – ניהול העובדים הכולל: שיפור מערכות יחסים בין עובדים, בין שותפים, ניהול ומנהיגות עובדים קיימים, גיוס וניהול כישרונות, הגדלת המעורבות והעלאת המוטיבציה ותרומתם האישית של העובדים, הגדלת הפרודוקטיביות, וכד’. העובדים הם המשאב המשמעותי והיקר ביותר בארגון, ובהתאם לתפישה זו אני פועלת בעסק.

איך שיפור בניהול העסק מביא להגדלת רווחים?

לדעת בדיוק מה חשוב בעסק, להגדיר את המטרות הנכונות, לדעת לגייס את העובדים הנכונים, ומה צריך למדוד ולשפר בתוך העסק, כל אלו מביאים לשיפור ולהגדלת רווחים.  
השווקים תחרותיים מאוד, וההזדמנויות שעומדות בפני הלקוחות מגוונות ואטרקטיביות מה שמחייב עסקים כל הזמן להשתפר. אני מסייעת לעסקים לנהל נכון את העסק. ייעוץ עסקי לחברות מאפשר לבעל העסק לקבל את השליטה על העסק, למצוא את מנועי הצמיחה העתידיים לפיתוח העסק.

מה מקבלים?

ככלכלנית במקור אני בקיאה מאוד במספרים ונתונים.
דרך המספרים ניתן להגיע לתובנות שיקדמו את העסק ויעזרו להוביל מערכי שיווק, מכירות וניהול
 אפקטיביים.
היכולת והניסיון בתחום הכספים, יחד עם ניסיון וידע מהתחום המנטאלי מאפשרים לי לסייע ביעילות לבעלי העסקים. בעזרת שילוב הכלים אני מקדמת את העובדים ואת העסק לתוצאות טובות יותר
.

כיצד מתבצע תהליך ייעוץ עסקי לחברות?

אני לומדת את תמונת העסק באמצעות ניתוח נתונים, שיחות עם עובדים ולקוחות ומבינה מהם הצעדים שיובילו להמשך צמיחה והתפתחות. לעתים, שיפור קטן, יכול להביא לשיפור גדול בשורת הרווח. אני מחפשת את השינויים הקטנים שיובילו לשיפור גדול.

מגוון העסקים העצום אותם ליוותי במהלך 8 השנים האחרונת חשף אותי לאתגרים רבים ומגוונים בעולם העסקים בארץ. את כל הידע והניסיון שצברתי אני משלבת בתהליך יעוץ משמעותי שמביא תוצאות.

למה לצפות?

תהליך הייעוץ העסקי מביא לשיפור בתוצאות העסקיות, להגדלת המכירות, הגדלת הרווח, שביעות רצון ושקט נפשי לבעל העסק. מביא להספקים גבוהים הרבה יותר בעשייה וייותר סדר וארגון. התהליך מבצע בין היתר, מעבר מעבודה ניהולית שוחקת לתהליכי אוטומציה מתקדמים בארגון, מה שחוסך זמן ומפנה את בעל העסק לחשוב על פיתוח העסק והרחבת מרכזי הרווח.

למי מתאים ייעוץ עסקי

מצבים בהם נדרש להגדיל הכנסות או מצבים בהם העסק מנוהל בצורה לא מיטבית ואינו ממצה את הפוטנציאל שלו. עבור עסקים הנמצאים בתהליכי שינוי, הן תהליכי צמיחה והן תהליכי קיטון. עסקים שמעסיקים עובדים ועומדים בפני אתגרי ניהול העסק עצמו. במיוחד עבור עסקים שרוצים להמשיך ולצמח בסביבה המשתנה. 

כיום, יותר ויותר עסקים משלבים פעילויות של ייעוץ עסקי בניהול השוטף של העסק.

רוצים לשפר את התוצאות העסקיות שלכם?

מלאו הפרטים ואחזור אליכם בהקדם