ליווי מנהלים

ליווי מנהלים

ליווי מנהלים

ליווי מנהלים – להיות שם בשבילכם. לעזור בהתפתחות האישית, לסייע בקבלת החלטות ולהרחיב את היכולת לנהל ולהוביל צוותי עבודה.

לנצל את ההזדמנות שניתנה לכם להיות מנהל

תפקיד ניהולי יכול להוות מקפצה בלתי רגילה לתפקידים הבאים, ומצד שני, אי הצלחה בתפקיד ניהולי עלול לשבש משמעותית את הקריירה, לפגוע בבטחון העצמי ובמיתוג האישי.

ליווי אישי של מנהלים, שמבוצע ע"י בעל מקצוע מנוסה ומיומן מחזק אתכם ופותח אפשרויות חדשות לפתרון דילמות ומיצוב אישי.

הצלחה שלכם כמנהלים שמה את הבסיס להמשך צמיחה והתקדמות לעבר תפקידים בכירים יותר על כל המשתמע מכך.  

 מתי להגיע לקבל עזרה?

הכי טוב להגיע לקבל עזרה לפני שיש משברים, כדי לקבל כלים ורעיונות שמותאמים לצרכים ולאישיות שלכם.

עם זאת, אם אתם נמצאם בלב משבר, מרגישים שהרגשות חונקים אתכם, שאתם לא מסוגלים להגיב בצורה אפקטיבית לסיטואציות, מתפרקים מבכי בעבודה ובעיקר מחוץ לעבודה. בוא לקבל עזרה.

לפני שמפרקים הכל, לפני שעוזבים ושוברים את הכלים. בואו אולי אפשר להציל, להשאר בעבודה הטובה וגם להינות. ללמוד עליכם דרך המצבים הדרמטיים. אנחנו לא שמחים כשהם באים עלינו אבל אלו המצבים הכי טובים ללמוד על עצמנו.

מה עושים בתהליך ליווי מנהלים

קצת כמו ללכת לפסיכולוג או לדבר עם חבר ממש טוב, עם יתרון בולט של הבנת סיטואציות ארגוניות, הבנת אנשים, ויכולת לגעת ברבדים שונים ועמוקים אצל המנהל.

כשחוויתי על עצמי מה זה לעבוד עם מנהלים טובים, ואיך זה מרגיש לעבוד עם מנהלים פחות טובים. התמודדתי עם דילמות ניהוליות איך לעבוד עם הצוות שלי, איך להתאים לכל עובד את דרך העבודה שמתאימה לו, הניסיון האישי הזה מאפשר לי לעזור למנהלים ולתת להם כלים שמתאימים להם.

ניסיון יחד עם לימודים רחבים בתחום הניהול, מאפשר לי לעזור למנהלים שמגיעים אלי לפתוח את העיניים ואת הלב ולהגיע לתובנות חדשות ולשפר את הביצועים שלהם כמנהלים ומובילים בארגון.

ליווי מנהלים – לעשות שינוי פנימי על מנת להגיע לתוצאות חדשות.

תהליך שמסייע לקבל את ההחלטות הנכונות, לחזק את הבטחון העצמי, לייצר מנהיגות אישית שמשפיעה על המנהל, העובד והקולגות.

אני מכירה את  האתגרים מקרוב, הייתי מנהלת במשך רוב שנות העבודה שלי, התחלתי בניהול צוותים קטנים, ועברתי לניהול צוותים גדולים של עשרות אנשים.

עבדתי בארגונים מפרגנים עם בוסים מפרגנים ובארגונים תחרותיים עם בוסים שנהנו להגדיל את עצמם על חשבון העובד.

למי מתאים ליווי מנהלים

למנהלים מתחילים שזה להם התפקיד הראשון בניהול. כמות הטעויות שאני עשיתי כמנהלת צוות בתחילת דרכי היו גדולות. למזלי בתחילת הדרך הייתי בארגון מפרגן עם מנהלים מצמיחים ומפרגנים. שלימדו אותי.

מנהלים בדרגות ביניים – שמקבלים צוותים גדולים יותר או נכנסים לתפקיד חדש ורוצים לבנות את המיתוג העצמי שלהם, ליצר מנהיגות והובלת צוות איכותי.

מנהלים בכירים – הם הבודדים ביותר במערכת, מצד אחד יש להם את הניסיון הרב ביותר כי וודאי עברו כמה שלבים עד שהגיעו לתפקיד הרם ומצד שני, יש מקום לפתוח אפשרויות חדשות.

למי ליווי מנהלים יכול לעזור?

מנהלים, במיוחד בתפקידים בכירים, מרגישים לעיתים קרובות בודדים. יש צוות, יש עובדים ויש קולגות אבל יש גם קושי לחשוף חולשות דילמות ואתגרים. חשיפה כזו יכולה להתפס כנקודת חולשה, להחליש את מעמד המנהל ולפגוע בסמכותיות שלו.

במסגרת תהליך דיסקרטי עם אדם בעל ניסיון, שחווה על עצמו את האתגר בלהיות מנהל, את ההתמודדות אפשר להגיע לתובנות חדשות. עליכם ועל המצבים איתם הינכם מתמודדים.

כשעובדים מחליטים לעזוב מקום עבודה אחת הסיבות המדורגות ראשונה בכל הסקרים היא המנהל הישיר, כך שהצורך הפיתוח יכולות ניהול וחיזוק כישורים קיימים קיים בכל הרמות ובכל הארגונים.

מה כולל ליווי מנהלים

בתהליך אנחנו עובדים על האתגרים הספציפיים איתם מתמודד המנהל.

בניית צוות, ניהול זמן, חסמים אישיים, פחדים, קבלת נקודת מבט חדשה על ההתנהלות הבין אישית, שיפור יכולות התקשורת שהן גורם מפתח בהצלחה בתפקיד ניהולי.

היום כשהמנהל מתפקד גם כמנהל תהליכים יעדים ותוכניות עבודה, גם כמאמן אישי לעובדים שלו, כמנטור וכמורה ארבעה תפקידים שונים – ככל שהמנהל יהיה מפותח יותר, רחב יותר ומבין את תפקידו כמנהל כך הוא יצליח בתפקידו יותר.

חוויתי לעבוד עם מנהלים מעולים שנתנו דוגמא אישית ואחרים שפגעו ביצירתיות בהרמוניה ובעבודת הצוות. מבחינת התוצאות גם אלו הצליחו וגם אלו, אבל החותם והסיפוק האישי של המנהלים הטובים גם ביחסי אנוש הוא עצום לאין ערוך. וההשפעה שלהם על ההתפתחות האישית של העובדים שלהם היא גדולה.

 ליווי מנהלים בארגונים שונים

במקומות עבודה תחרותיים, קיים החשש לחשיפה ופגיעות, מלווה מקצועי נותן יד מכוונת, אוזן קשבת, משהו לדבר איתו, משהוא שאפשר לסמוך עליו, שישקף לכם נקודות שאתם פחות רואים על עצמכם ועל סיטואציות יומיומיות.

להיות מנהל זה תפקיד משמעותי. הוא משמעותי בגלל שיש לו השפעה על התוצאות שלך הארגון בו אתם עובדים, אבל יותר מזה יש לו את ההשפעה המשמעותית ביותר על העובדים.

ביכולותו של מנהל להיות הגורם המסרס, מגביל מוריד מוטיבציה או הגורם שמשמח ומפתח את העובד ומביא לתוצאות שיא את הצוות שלו ואת עצמו.

אם גם אתם מרגישים לבד וזקוקים לעזרה, אני כאן בשבילכם, למנף את היכולות שלכם ולהביא אתכם להצלחה שלכם כמנהלים ומובילים בארגון.

אהבתם? תשתפו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

רוצה לנהל טוב יותר?