shutterstock_245419657 (Large)

לקוחות מספרים

מקצת ממה שלקוחות חוו בתהליך איתי

אראלה אהובה, בזכותך הבנתי שאני מסוגלת לגדול למקומות שבכלל לא היו בתודעה שלי. התשוקה שלך לדרך ולתהליך שעברנו היו כמו דלק שהניע את העבודה שלא היתה קלה תמיד. 
יש לך יכולת הקשבה נדירה שבזכותה את מצליחה לגעת לאנשים בלב, החזרת לי את ההתלהבות והתשוקה. היום אני מגדילה את קהל הלקוחות שלי כי כל הגישה שלי השתנתה. תודה יקרה!
טלי שרון
שחקנית
אראלה אהובה בזכותך העסק שלי גדל פי 100 למספרים שבכלל לא דמיינתי שאפשריים וממשיך לגדול. תודה לך על הכל.
יעל ששי
פתרונות שכר בארגונים
“כשמדברים אתי אנשי שיווק, מומחי שיווק, גורואים לשיווק, מנטורים לשיווק, ישר מתלבש לי הפרצוף המשועמם הזה של “בחייאת רבקום. בן אדם דיבר עם 500 סמנכ”לי שיווק בחיים שלו, הקים וניהל חברת יחסי ציבור, היה סמנכ”ל שיווק בעצמו, עבד עם אלף עסקים, מה תחדשו לי? מה?” (כן, אני יודע. אני בלתי נסבל לפעמים. עובד על זה.) אז אני בא אתמול להרצאה אינטרנטית של אראלה כרסנטי שמילה, עם האטיטיוד הזה של, “אוקיי, אז ניהלה פעילויות במאות מיליוני שקלים במיקרוסופט והיתה סמנ”כלית שיווק בכבלים. פחחח, מיקרוסופט. פחחח, כבלים.” ואז, ישבתי שם שעה וחצי, וכל שבע דקות כתבתי לעצמי עוד רעיון חדש ועוד משהו שאני לא יודע. זה עולם של מנטורים, גורואים, דלאי למאים, דלאי ככאים, גאונים שיווקיים, מומחים, קוסמים, מכשפים ומלאן תלפים יועצים. מה אגיד לכם, מצאתי מישהי מליגה אחרת. ואני הולך לראות מה עוד אפשר ללמוד ממנה. כדאי לכם גם”. #אעדכן
צפריר בשן
בלוגר מחבר הספר כתיבה אפקטיבית
אראלה יקרה, אני רוצה להודות לך על ההרצאה המאלפת שנתת אתמול בכנס ‘בלואייז להעצמה עסקית’. השתתפתי בסדנאות והרצאות רבות בתחום המכירות אך מעולם לא יצאתי כה נפעמת ועם מצבור אנרגיה רב כמו שיצאתי מההרצאה שלך. היכולת שלך להיכנס לעומק נפש האדם ומתוכו להוציא את הכוח החיובי להאמין שהכול אפשרי הוא מיוחד במינו ואין לי ספק שלא רק שאזמין אותך להמשיך ולהרצות ללקוחותינו, אשמח מאד שתייעצי לעסק שלי ותתני לנו את הכוחות המיוחדים שלך לצמיחה. בהערכה רבה, Blueyes מנכ”ל חברת
אסטי קאופמן - רוזן
מנכ"ל Blueyes
השתתפתי בקורס פיתוח מנהלים בהנחייתה של אראלה וזכיתי להכיר אישיות מקצועית, חכמה, נעימה, יצירתית ומרתקת. כקבוצה, עברנו תהליך משמעותי מאוד, חשוב ומלא למידה. הקורס פתח בפנינו אפשרויות חשיבה שונות ורכשנו כלים שיעזרו לנו בעתיד הן במסגרת העבודה והן בחיים בכלל. ממליצה על אראלה בחום ובאהבה.
רונית פינטו חזן
מנהלת כספים קופרוויז'ן
במשך שעה אראלה ריתקה אותנו , בהרצאה קצרה, קולעת ופרקטית, בנושא מערכות יחסים בין אישיים בעולם העסקי בו אנו פועלים. תחת הכותרת, “סודות ההשפעה”. עם סיום ההרצאה, הבנו טוב יותר את הכוחות הרגשיים והפיזיים הפועלים עלינו במגעינו עם הסביבה ואיך לתרגם אותם לעשיה נכונה – קשר חם, בריא, ופרקטי עם סביבתינו האישית והעסקית כאחד. למחרת כבר כולנו בודקים ומנסים את הכלים שנתנה לנו וחולקים חוויות. אראלה מומלצת בחום.
אמיר שילוח
מנכ"ל משותף, סינרג'י
"התמזל מזלי להשתתף בהרצאה של אראלה במסגרת תוכנית האצה במיקרוסופט. ההרצאה הייתה חדה וממוקדת ומלאת תוכן שהיה מאוד רלוונטי לנו. אראלה העבירה את התכנים בצורה מרתקת ומעוררת מחשבה וגרמה לי להבין במה אני חזקה, ואיפה יש נקודות לשיפור. הרגשתי שהיא פתחה בפניי עולם שלם של ידע שלא הכרתי קודם וגילתה לי סודות שישמשו אותי בכל דבר שאני עושה מעתה ואילך. אנחנו נשמח לעבוד עם אראלה כי היא מביאה איתה ידע וניסיון שאינו בר תחליף”.
דנה לב
מיקרוסופט
עד עכשיו הביזנס גדל ב 40% זה הבונוס. זה התחיל בקפה קטן, מולי יושבת אשה מקסימה, יפיפיה וקורנת אור של שלוה ובטחון. ואני מתחילה לספר: אני בעלת סטודיו למיתוג ועיצוב גרפי כבר 17 שנה, הסטודיו מאוד מצליח, אבל… אני רוצה יותר… ואת, יושבת מולי ושותקת, מידי פעם שואלת שאלה, ותוך שעה הרגשתי שפשוט קראת אותי כמו ספר פתוח! במשפט אחד מיקדת את כל מה שראית, גם אם בין השורות, הארת לי את כל מה שעד אותו רגע היה חשוך, ומייד יצאנו לדרך. מסע מופלא של מספר חודשים, בו את, עם נסיונך הרב, בכשרון, בנועם וברוגע, הצלחת להביא אותי לפסגות שלא האמנתי שקיימות. לכל שאלה או קושי נמצא תמיד פתרון יצירתי, ובכל פעם מחדש הופתעתי מהיכולת שלך לקרוא בין השורות את הנקודות עליהן צריך לעבוד. עם המון הקשבה, הכוונה בצורה עדינה ומדויקת, מיקדת אותי והראת לי איך כן, ומה טוב בכל מצב, איך מנצלים כל הזדמנות, והכי חשוב- נתת לי כלים לראות את החוזקות שלי ולעמוד מאחורי היכולות שלי בגו זקוף,והתוצאות לא איחרו לבוא. הביזנס גדל ב 40% שנה מול שנה וזו רק ההתחלה. היום אני יכולה להגיד בבטחון שהשמיים הם הגבול! רק צריך לכוון! כל מה שנשאר לי זה לאמר לך תודה על המסע המופלא שמבחינתי רק התחיל!
דנה עירן
סטודיו עירן
תודה אראלה על הרצאה מרתקת שהעברת לנו במסגרת תוכנית האוקסלרטור של מיקרוסופט, זו הייתה בין ההרצאות המועילות ביותר במהלך התוכנית ובאופן אישי שמחתי להכיר. מומלץ ביותר לכל מי שרוצה לשפר את יכולות המכירה. מרתק.
איתמר בן שלום, מנכ"ל ומייסד
EyeSafe
"אראלה, תודה על הרצאה מעולה, מאוד נהנתי, היא אפשרה לקחת “Zoom Out” ולהסתכל בדרך שונה לגמרי על הדרך שבה מתקשרים ומעבירים את הדברים – בצורה אחרת לגמרי” תודה רבה, אסף פז מייסד ומנכ”ל
אסף פז מנכ"ל ומייסד
Qulifi.fit
אראלה אהובה, בזכותך הבנתי שאני מסוגלת לגדול למקומות שבכלל לא היו בתודעה שלי. התשוקה שלך לדרך ולתהליך שעברנו היו כמו דלק שהניע את העבודה שלא היתה קלה תמיד. 
יש לך יכולת הקשבה נדירה שבזכותה את מצליחה לגעת לאנשים בלב, החזרת לי את ההתלהבות והתשוקה. היום אני מגדילה את קהל הלקוחות שלי כי כל הגישה שלי השתנתה. תודה יקרה!
טלי שרון
שחקנית
מעטים הפעמים בחיים בהם נכנסים לחיינו אנשים חשובים ומשמעותיים, כאלה שמשפיעים ואפילו מעצבים את חיינו. את אותם מיחיד הסגולה שזכיתי לפגוש ושהשפיעו על חיי בצורה אפקטיבית וחיובית. התחלת איתי עבודה מדהימה בשלהי קיץ 2015 כמאמנת / יועצת עסקית אבל שימשת הרבה יותר מזה. נגעת בנימי נפשי, לעיתים חיזקת התנהלויות ולעיתים הארת כי יש דרכים אחרות והאם החלטה זו מטיבה עימי. ידעת מתי להיות לצידי ומתי מאחורי ממש כמו שמנהיגה אמיתית צריכה להיות ועל כך אני אסירת תודה לך.
ביצועיי העסקיים השתפרו ובזכותך זרעתי את זרעי ההצלחה שאודותיה יסופרו בשנים הקרובות. כבר היום העסק שלי גדל ב30% בזכותך! תודה רבה על הסבלנות, ההקשבה, ההכלה והעצות הטובות. ישר כח!!
שירלי שדה
עו"ד
אראלה יקרה, הזמנו אותך להרצאה שמקנה כלים המשפרים את כישורי ההשפעה של מנהלים ואנשי מכירות, אבל אני שמח לומר שכלל אנשי החברה, על תפקידיהם השונים, נהנו מאוד מהפרזנטציה המרתקת שהעברת, שגרמה לכולם להיות קשובים לכל אורכה, לקחת חלק פעיל ובסופה העידו כולם כי הם למדו וייקחו עמם הלאה משהו שאותו יישמו בהמשך. היה לנו העונג לארח אותך ולהשכיל ממך – תודה!
רוני שדה
מנכ"ל MedOne
סיימתי אתמול קורס פיתוח מנהלים עם אראלה. הקורס כלל 8 מפגשים מעניינים, כאשר מכל מפגש יצאתי עם תובנות חשובות הן בחלקים העסקיים והן בחלקים אישיים. משפט חזק שאותו אני לוקחת מהקורס "תעשי את הטוב ביותר בכלים שיש לך בנקודה בה את נמצאת" ויש עוד משפטים רבים בהם אני משתמשת כל יום. תודה אראלה על שנתת מעצמך, ראית והכרת כל אחד מאיתנו ברמה האישית. ממליצה בחום.
אורית גל
קופר ויז'ון שיווק ספשלטיז
"ידעתי שאם יש מישהי שתביא אותי לתוצאות הטובות ביותר ותאתגר אותי באמת זו היא. אראלה היא זו שגרמה לי ‘לעלות על המגרש’, היא היתה במשך חודשים הרוח במפרשים שלי ועברתי מהר מאד כל יעד שהצבתי לעצמי. בתוך ארבעה חודשים העברתי תהליכי הרזיה אישיים לעשרות מונחים, פתחתי שתי סדנאות הרזיה עם עשרות משתתפות, ובמקביל מכרתי מוצרי מידע. בתוך ארבעה חודשים היה לי עסק עובד!! אראלה ישבה איתי על תכנון שנתי ובזמן שאני נשאבתי לשוטף היא ידעה להראות לי כל הזמן את מבט- העל. אני כל כך שמחה שעשיתי את ההחלטה לחבור ל’מעלות’ של אראלה ואני ממליצה בפה מלא לכל מי ששוקל ליווי עסקי לא להתלבט לשניה, כי היא הבחורה שתזניק את העסק שלכם קדימה."
הילה קרואס
הרזיה בשיטת הקווים האדומים
"יש אנשים שנכנסים לחיים שלך על מנת להישאר שם: בטוב, בדרך החתחתים בדרך לטוב ובפחות טוב. לא רק שאת כזו את גם נשארת שם תוך ליווי והזנקה לכיוון המעולה בחיים ובעסקים. אוהבת אותך ומודה לך על שאת – את ועל שהראית לי את הדרך לעצמי ולהגשמת חלומי"
אירית נאמן עו"ד
מייסדת Uma
אראלה יועצת עסקית מצוינת, בונה את התכנית לפי אופי הלקוח ולא מנסה לכופף את הלקוח לחוקים. איכפתית, נעימה ואינטיליגנטית. תודה אראלה
אריאל גרדשטיין
בעלים חברת גישה טובה בע"מ
אראלה אהובה, רציתי להגיד לך ממש תודה. תודה על הלווי שלך, על התמיכה האכפתיות והדאגה. אין ספק שלפני שהגעת היה לי בלאגן שלם, לא היו תשובות להרבה שאלות ששאלת אותי לא היו לי תהליכים שיווקיים ובטח שלא בקרה, העסק התנהל בלי שליטה. כשהגעת הוצאת אותי לגמרי מאזור הנוחות שלי וגרמת לי להתמודד עם דברים שלא תמיד אהבתי. היום חצי שנה אחרי שהסתיים הלווי אני יכולה להגיד לך העסק מתוקתק, הכל בשליטה הכל תחת בקרה, והתוצאות העסקיות מראות את הגידול. תודה, תודה ענקית לך, כי מה שנתת לי זה שלי לכל החיים ומלווה אותי בכל דבר חדש שאני עושה בעסק. את אלופה! באהבה רבה, רחלי
רחלי חדד
רשת פילאטיס
אראלה היקרה, אומנם, סיימנו תהליך אבל אני מרגישה שזו רק ההתחלה….. לקחתי ממך כל כך הרבה כלים קדימה שאין לי ספק שבכל צעד עתידי שאני אעשה התובנות שלך ילחשו, ילוו, יתמכו, יחזקו וידריכו אותי מהצד. וזו לא קלישאה. לקחתי אותך כמאמנת עסקית אך קיבלתי שתיים במחיר של אחד. בעצם, לא שתיים – הרבה יותר. מנטורית בכל תחום. זה ברור שאת מאמנת עסקית אלופה. יש לך חדות מחשבתית, יכולת תפיסה וקריאת מספרים ונוסחאות יוצאת דופן – אבל לא בזה הייחודיות שלך (בעיניי, לפחות). כאלה יש למעט. מה שמייחד אותך זה שמעבר לקריאת מספרים את קודם כל קוראת , מרגישה ומבינה אנשים. ומי כמוני יודעת היום שכסף ומאזנים שווים כקליפת השום ללא אנשים ראויים מאחוריהם. את גרמת לי להיות ראויה ולהכיר באנשים ראויים לעשות איתם עסקים. עברתי דרך לא קלה – לא הייתי מצליחה בלי השקט הנפשי הניתוח המוסרי והראייה הרוחבית שהענקת לי. אני אוטוטו יוצאת לדרך חדשה וכפי שאמרתי לך אני לוקחת אותך איתי. תרצי או לא תרצי את וירטואלית איתי כל הזמן. אוהבת אותך ומעריכה אותך עד אין סוף.
דנה לוין
סטודיו לוין
אראלה יקרה, רציתי להודות לך על הדרך שעשינו יחד לעבר העסק שלי. כשנפגשנו בתחילת הדרך העסק שלי היה רעיון בלבד ומאז עשינו דרך חשובה ומיוחדת יחד. בעבודה משותפת לוות אותי במיתוג העסק, בעזרתך חידדנו את הייחודיות והבידול של העסק שלי ושלי, יצרנו מיקוד ובהירות לגבי המטרות שלי בעסק ותוכניות עתידיות ויש לי אבני דרך שישמשו אותי בהמשך לעבר המטרות המוגדרות שלי . בדרך המשמעותית שעשינו יחד היית עבורי מורת דרך, מעודדת, מלווה, קשובה, מעצימה ומאפשרת, תודה על הידע הרב שלך שתמיד היה זמין עבורי ובשפע. ובעיקר תודה על התוצאות הנהדרות החל מהמשרד החדש שלי שבעידודך קיים ועד לעסק שיש בו מתאמנות עם גידול של מאות אחוזים ברווחים. באהבה רבה
חגית מור
מאמנת נשים לקריירה
המלצה חמה לכל עסק המעונין להשתפר. מאוד. אני עובדת עם אראלה כבר חצי שנה. התועלת שאראלה מביאה לעסק שלי גבוה באופן יוצא דופן. אראלה מביאה יחד עם ניסיון עשיר ורלוונטי, יכולת מיקוד, חדות ראיה, נכונות להפוך כל אבן, אפילו כזו שלא ראיתי…. הבנתה רחבת היקף הן במכירות, בניהול תהליכים, בניהול יעדים, בשיווק, כל זאת עם יצירתיות מחשבתית והקשבה רבה. בכל נושא שהבאתי קיבלתי תמיד מענה וגם שאלות… כאלה שיוצרות חשיבה אחרת. אני רואה את עצמי ממשיכה עם אראלה לעוד תקופה כי תרומתה לעסק שלנו ולי אישית היא משמעותית ביותר. תודה אראלה יקרה.
מירלה ושימעלה פלג
בעלים - תאורה אומנותית בינלאומית
אראלה אהובה ויקרה, זכות גדולה נפלה בחלקי להכיר אותך ושתהפכי להיות המאמנת שלי- זו שבעצותיה החכמות מצעידה אותי בשבילים עסקיים בטוחים ופורים. אני מבינה את משמעות וגודל התהליך בו היינו שותפות. המפגשים השבועיים שלנו יצרו עבורי עוגן אך בעיקר בהירות וצלילות לגבי ניהול העסק, התמודדות אמיתית מול מספרים, חידוד המטרות השבועיות, חודשיות שנתיות ואף תחילת בניית קרירה שנייה….. אני מוקירה ומודה לך על היותך את ובדרכך החכמה, הנעימה והרגישה הצלחת להוביל ולחדד עבורי הצלחה מהי!!! אין לי ספק כי בהמשך מעגלי החיים עוד ניפגש……
עדי אוחנה
מרכז צעדים ראשונים
אראלה יקרה, כשנפגשנו ציפיתי לפגוש מאמנת שתהיה קשוחה ואסרטיבית כמו רס”ר בצבא עם קורטוב רגישות…ותגיד לי מה לעשות כשאני לא יודעת… מצאתי משהו הרבה יותר טוב מזה: את נתת לי את האיך- כלים לחשיבה. אם בהתחלה ראיתי הכול רק מנקודת מבט של קלוז אפ, מאד מצומצמת, לימדת אותי לראות מלמעלה, לעלות ולהסתכל מזוית גבוהה יותר והפרספקטיבה שלי התרחבה. ידעת לומר לדורון את הדברים הנכונים ולתת לו כלים לניהול נכון של העסק שלנו והכי חשוב, השקט שלך מחלחל. אנחנו עושים דברים שבשבלינו הם עצומים עם המון פרפרים בבטן התרגשות ולעיתים נדירות גם פחד ובכל זאת יבכללי, ש שקט בעשייה. יש ביטחון שזה הדבר הנכון כי את לימדת אותי יותר מהכול להקשיב לבטן וללב ולפעמים פשוט לשתוק, לתת לך לשקף לי, להקשיב וללמוד. תודה על הכול בזכותך אני בטוחה בהצלחה שלנו ובגדילה תמידית. העסק שלנו גדל באופן משמעותי תודות לך. תמשיכי לעשות טוב ותאמני אנשים להאמין בעצמם להתבונן מתוך השקט ולפעול בעוצמה
טליה ודורון
בעלים חברת סורסוויז
ביקשתי את אראלה כמאמנת עסקית לאחר שקיבלתי עליה כמה וכמה המלצות, רציתי תוצאות מידיות יחד עם הכוונה לעתיד. לאראלה יש יכולת להגיד דברים שלפעמים לא נעימים לאוזן בצורה שמקדמת את העסק ואותי כמנהלת העסק ואכן במהלך סדרת מפגשים קצרה שיניתי שיטות עבודה מהותיות בעסק שלי ואראלה יצרה עימי תוכנית עסקית לשנה הקרובה. אני מודה לך על הליווי ולאחר האימון שלך הביטחון שלי במוצרים שלי ובעצמי גדל מאד. היום אני יודעת מה הערך שאני נותנת ולמה לקוחות באים אלי. בהוקרה והערכה המרכז לנומרולוגיה וצמיחה אישית
ענבל לוי
המרכז לנומרולוגיה אישית
ראשית כל תודה רבה על עזרתך האדיבה במשך כל החודשים האחרונים. קודם כל ולפני הכל מאוד נהניתי בפגישות ותמיד יצאתי עם תובנות מחודדות על עצמי ועל העסק וכיצד עלי לפעול . הרבה דברים שנאמרו בפגישות אני פועל כדי ליישם אותם על עצמי ובמשרד. הדבר העיקרי שאני מרגיש שהתחדד לי מהמפגשים אתך זה מה שנקרה “היעוד” ומה מניע אותי. אלו דברים שתמיד היו אצלי לא ברורים עד הסוף אבל יצא לי לחושב על עליהם לא מעט והצלחתי לחשוף אותם ולשנות את האופן שבו אני מנהל את עצמי ואת העסק, מדבר ללקוחות, חושב על עצמי . אני מרגיש שהפגישות איתך היו עוד נדבך בדרך שלי לעבר הגעה למצויות. מהמפגשים איתך יצא לי לקבל הרבה “דלק” איכותי להמשך הדרך. אני מרגיש שהיום אני יותר חדור מטרה, עם יותר אנרגיה והתלהבות ויותר ביטחון עצמי . בעבר מהמלצתי עליך ואמשיך להמליץ עליך.
תומר סופר
עו"ד
רוצים גם? תכתבו או תתקשרו ונדבר
3389441 – 053