מיתוג אישי

מיתוג אישי

מיתוג אישי

במעבר משכירה לעצמאית, אדי ההילה של יוצאת מיקרוסופט וסמנכל שיווק, עדין היו באויר.
נהנתי מהטייטל והעוצמה של הארגונים מהם באתי.
בשנה שנתיים הראשונות הם פותחו לי דלתות, נתנו דחיפה, אבל ההמשך היה תלוי בעשיה שלי. בבנית המיתוג האישי שלי.
אחרי תקופה, ההילה של החברה החזקה הולך ונחלש ועלינו לבנות את עצמנו, לעמוד עצמאית עם השם שלנו והעשייה והערך שמביאים.
זו משימה לא קלה. עבורי בכל אופן. ממצב בו לא הייתי זקוקה לפרסום ולרשתות חברתיות מצאתי עצמי נדרשת לפרסם, לתת ערך אישי ולבנות מותג.
זה מסע שלא נגמר, תמיד קיימת המדרגה הבאה ואני רחוקה מאיפה שאני רוצה להיות.

לשכירים שעובדים היום בחברה טובה, הדבר הנכון לעשות הוא לבנות מיתוג אישי בזמן שאתם עובדים. תוך כדי שאתם משתכרים יפה ויש לכם רשת בטחון מעולה של החברה בה אתם עובדים, זה הזמן שלכם לטפח את המיתוג העצמי שלכם.

כשעובדים בחברות מובילות, הזדמנויות לחשיפה ופרסום גדולות. הבמה הרבה יותר נגישה, הדלתות פתוחות והאפשרויות רבות. צריך רק לשים את זה בפוקוס. לעבוד גם בזה.

מקום העבודה שלכם היום הוא המנוף הכי טוב עבורכם ליצירת מיתוג אישי. זו הזדמנות נפלאה ליצור רשת קשרים שתשמש אתכם גם בעתיד. להרצות, להשתתף בכנסים גם כמאזינים, לכתוב מאמרים להביע את דעתכם ולהינות מחשיפה חינם.

תחת המותג של החברה, בסוף אתם אלו שעומדים על הבמה. אמנם מייצגים את החברה בשמה עליתם לבמה אבל זה אתם שם. יצטטו אתכם אח"כ בתקשורת, יראו אתכם ויאזינו לכם. תטפחו את המיתוג האישי שלכם. זה הנכס שילך איתכם לאורך כל הדרך.

אני אומרת את זה כי אני עברתי את התהליך. אמנם כסיימתי במיקרוסופט לפני 10 שנים עולם הרשתות החברתיות לא היה מפותח אם בכלל, ההזדמנויות היו רק בתחילת הדרך, אבל היום ברור שמיתוג החברה מהווה מקפצה מעולה למיתוג האישי שלכם.

נצלו את זה ובכך תשרתו גם את החברה בה אתם עובדים וגם את הקריירה שלכם. בין אם היא תתפתח לנתיב עצמאי או להתקדם בחברה בה אתם עובדים או בחברה אחרת. תזכרו אתם הנכס הכי טוב שלכם.

תשקיעו ותטפחו אותו מעמדה נוחה.

אהבתם? תשתפו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

רוצה לנהל טוב יותר?