ניהול עסק

סגנון ניהול העסק משפיע יותר מכל דבר אחר על
התוצאות בעסק

ניהול עסק

ניהול עסק הוא התחום המרתק ביותר בעסק. לא רק בגלל ההשפעה הישירה שלו על שורת הרווח, אלא בגלל ההשפעה שיש לו, יותר מכל דבר אחר, על המוטיבציה וההצלחה של העובדים. להצליח לנהל נכון את העסק, להוות השראה לעובדים, לצד ניהול המשימות זה אומנות של ממש. וזו הסיבה שבחרתי להתמחות בניהול. ניהול עסקי.

הייעוץ שאני מעניקה בתחום ניהול העסק משלב הבנה עסקית מכוונת אנשים.

עזרה בניהול כל תחומי העסק לדוגמא:

ניהול פיננסי – ניהול פיננסי נכון של העסק כולל בנית תזרים מזומנים, ניהול המלאי, תמחור המוצרים והשירותים, בדיקת ריווחיות, הגדלת אחוזי הגביה, לרבות תוכנית עסקית שתעזור לכם להשיג את היעדים.

ניהול המכירות – בדיקת אפקטיביות המכירות, מציאת נקודות לשיפור תהליכי המכירה ובכך להגדיל את אחוזי הסגירה, להגביר יעילות עבודת סוכנים ואנשי מכירות שטח. כולל מודלים לתמרוץ סוכנים, תמחור, מוכנות סוכנים בשטח, נראות, יצירת יתרון למול המתחרים.

ניהול העובדים – יותר מכל – ניהול העובדים, התאמת העובד לתפקיד, קביעת יעדים, תוכניות תמרוץ, הגדרות תפקיד, מדדים להצלחה, מוטיבציה והנעת עובדים. אוכל לסייע בכל הקשור לגיוס העובדים הנכונים לעסק, קליטת עובדים והטמעת מבנה ארגוני שתואם את המטרות העסקיות והאישיות שלכם.

המטרה – להוביל לשיפור והתייעלות בעסק.

למי מתאים

למי שרוצה לנהל נכון את העסק, לייצר שקט תפעולי ולתת מקום לחשיבה יצירתית ופיתוח העסק. 

למה לצפות 

קודם כל – להינות. להינות מהתהליך, מהשינוי ומקבלת השליטה על העסק.
אתן לכם תמונה בהירה על העסק והמלצות לניהול אפקטיבי שיאפשר לכם לנהל ולצמח במקום להתנהל ולכבות שריפות. ניהול נכון מאפשר את המקפצה קדימה.
התובנות העסקיות והניהוליות נוגעות לכל המחלקות בעסק – תפעול, מכירות, שיווק, כספים, בהתיחסות לעובדים , ללקוחות ולתהליכים.

אוכל לסייע לכם בניהול העובדים, הגדרת יעדים, קבלת תובנות על העסק, שילוב פתרונות טכנולוגים מתקדמים וניהול פיננסי. 

שילוב כלים טכנולוגיים שיעזרו לכם לנהל 

כחלק מתהליך השיפור, אמליץ במידת הצורך, על שילוב של טכנולוגיות מתקדמות שיאפשרו לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ויתנו לכם שליטה בעסק. היום קיימים פתרונות מעולים במחירים נמוכים מאוד, לצד תועלת עצומה בניהול העסק. 

ניהול עסקי

רוצים עסק מנוהל נכון?

מלאו הפרטים ואחזור אליכם