קורסים הרצאות סדנאות

בתחומי הניהול, השיווק והעצמה אישית
סדנאות למנהלים | סדנאות פיתוח מנהלים ועובדים | הרצאות בארגונים

כאן תמצאו קורסים הרצאות וסדנאות לפיתוח מנהלים ועובדים בארגון

במפגשים לומדים המשתתפים תוכן מקצועי בניהול עסק ושיווק לצד פיתוח אישי והעצמה. קורס ניהול ופיתוח עובדים.
הסדנאות דינמיות וחווייתיות ומשנות את הדרך בה העובדים חושבים ופועלים.
אני מציעה כאן מספר סדנאות בתחומים שונים, לכל ארגון צרכים שונים ולכן את ההתאמה המדויקת בתכנים ובדגשים אני עושה יחד אתכם.

כשהתודעה מהווה 80% מההצלחה, אני נותנת לה במה

80% מההצלחה תלויה בתודעה שלנו.
במה אנחנו חושבים, מה אנחנו מרגישים, אלו משפיעים על הפעולות והתוצאות בחיים. רק 20% זה טקטיקה ואסטרטגיה.
אחרי שנים רבות של לימודים משני העולמות וההבנה שהאחד משפיע על השני וההפך.
בכל ההרצאות, בקורסים ובסדנאות  אני משלבת את המיטב מעולם העסקים, האסטרטגיה והכלכלה, יחד עם העולם המנטלי, NLP, ופיתוח העוצמה האישית. 

מספרים ש..

"כשמדברים אתי אנשי שיווק, מומחי שיווק, גורואים לשיווק, מנטורים לשיווק, ישר מתלבש לי הפרצוף המשועמם הזה של “בחייאת רבקום. בן אדם דיבר עם 500 סמנכ”לי שיווק בחיים שלו, הקים וניהל חברת יחסי ציבור, היה סמנכ”ל שיווק בעצמו, עבד עם אלף עסקים, מה תחדשו לי? מה?” (כן, אני יודע. אני בלתי נסבל לפעמים. עובד על זה.) אז אני בא אתמול להרצאה אינטרנטית של אראלה כרסנטי שמילה, עם האטיטיוד הזה של, “אוקיי, אז ניהלה פעילויות במאות מיליוני שקלים במיקרוסופט והיתה סמנ”כלית שיווק בכבלים. פחחח, מיקרוסופט. פחחח, כבלים.” ואז, ישבתי שם שעה וחצי, וכל שבע דקות כתבתי לעצמי עוד רעיון חדש ועוד משהו שאני לא יודע. זה עולם של מנטורים, גורואים, דלאי למאים, דלאי ככאים, גאונים שיווקיים, מומחים, קוסמים, מכשפים ומלאן תלפים יועצים. מה אגיד לכם, מצאתי מישהי מליגה אחרת. ואני הולך לראות מה עוד אפשר ללמוד ממנה. כדאי לכם גם". #אעדכן
צפריר בשן
בלוגר ומחבר הספר כתיבה אפקטיבית
השתתפתי בסדנאות והרצאות רבות בתחום המכירות אך מעולם לא יצאתי כה נפעמת ועם מצבור אנרגיה רב כמו שיצאתי מההרצאה שלך. אשמח מאד שתייעצי לעסק שלי ותתני לנו את הכוחות המיוחדים שלך לצמיחה.
אסטי רוזן
מנכל"ית Blue Eyes
תודה אראלה על הרצאה מרתקת שהעברת לנו במסגרת תוכנית האוקסלרטור של מיקרוסופט, זו הייתה בין ההרצאות המועילות ביותר במהלך התוכנית. מומלץ ביותר לכל מי שרוצה לשפר את יכולות המכירה. מרתק.
איתמר בן שלום
מנכ"ל ומייסד EyeSafe
במשך שעה אראלה ריתקה אותנו , בהרצאה קצרה, קולעת ופרקטית, בנושא מערכות יחסים בין אישיים בעולם העסקי בו אנו פועלים. תחת הכותרת, "סודות ההשפעה". למחרת כבר כולנו בודקים ומנסים את הכלים שנתנה לנו וחולקים חוויות. תודה.
אמיר שילוח
מנכל סינרג'י

רוצים להזמין אותי להרצאה אצלכם בארגון?

כתבו לי ואחזור אליכם