שיטת הבריאה

השיטה להגדלת הרווחים בעסק ולהגדלת הרווחה בחיים

שיטת הבריאה

בסיס השיטה הוא הקשבה. הקשבה למילים שאומרים, לגוף שמדבר כל הזמן, לאירועים שקורים בחיים. פשוט לומדים להקשיב ואז שומעים דברים חדשים. מגלים דברים שהיו נסתרים עד כה מאיתנו. זה לא אומר שהם לא היו קיימים, זה רק אומר שהם לא היו קיימים עבורנו.

כמו שיש אנשים שמלמדים אתכם לכתוב, אנחנו מלמדות אתכם לקרוא. לקרוא את עצמכם ואת הסביבה שלכם. זה הספר המרתק ביותר שתוכלו להחזיק בידכם. והוא אתכם כל הזמן 24/7.

שיטת הבריאה יש בה הרבה צניעות לבריאה המדהימה ולחיים. היא מבוססת על נפלאות הבריאה ומשתמשת בה לעשות את השינויים שאתן רוצות בחיים שלכן. ואתם.

הקריאה היא רק השלב הראשון בשינוי. הקריאה לא מביאה עדיין לריפוי. לאחר שקראנו אנחנו רוצות להבין מה קראנו. מה המשמעות של הדברים. נחבר את כל פיסות המידע ונצא לפעולה. נעשה.

זה קרה וממשיך לקרות למאות אנשים שעברו אתנו ולמדו לקרוא מחדש את החיים שלהם.

שינויים כן קורים כהרף עין, אבל אנחנו רוצות שהשינויים שיקרו לכם יחזיקו ויהפכו להיות דרך חיים חדשה עבורכם. שתתמידו איתם. לא משהו חד פעמי של התלהבות ראשונית.

אין אצלנו קסמים. וגם לא ניסים ונפלאות. אנחנו לא ממציאות שום דבר חדש שלא ידוע מזה שנים. אין אצלנו הבטחות לשינוי מדהים ביומיים. אנחנו מבינות ששינוי זה דרך זה מסע חיים.

שינויים כן קורים כהרף עין, אבל אנחנו רוצות שהשינויים שיקרו לכם יחזיקו ויהפכו להיות דרך חיים חדשה עבורכם. שתתמידו איתם. לא משהו חד פעמי של התלהבות ראשונית.

בסיס השיטה הוא הקשבה. הקשבה למילים שאומרים, לגוף שמדבר כל הזמן, לאירועים שקורים בחיים. פשוט לומדים להקשיב ואז שומעים דברים חדשים. 

איך זה עובד?

הגוף שלנו הוא  GPS מדויק: הכאבים והמחלות שלנו מכוונים אותנו אל המקומות בחיים שלנו שצריכים תיקון ותשומת לב. ממש כמו מפה.  

שיטת הבריאה יודעת לקרוא את המפה הזו, בנוסף, השיטה מבוססת על הקשבה יוצאת דופן לשפה ולמילים שאנחנו אומרים, וכן על קריאת תווי הפנים (מורפולוגיה).

בעזרת הגוף, המילים ותווי הפנים, אנחנו אוספות במהירות את כל המידע ומרכיבות ממנו תמונה רחבה ומדויקת על האדם שמולנו – ומשם מובילים אותו בדרך המהירה לריפוי עצמי.

כשהתמונה המלאה לפנינו הכל כבר יותר פשוט. ביחד, אנחנו מזהות את הפעולה הספציפית שיש לעשות כדי להגיע לריפוי והצלחה בעסק ובחיים.

מהי שיטת הבריאה?

שיטת הבריאה היא שיטה לריפוי עצמי שפיתחה יהודית סגל לפני יותר מ-20 שנה. זוהי שיטה מדויקת להפליא המביאה לריפוי עצמי עם תוצאות מוכחות ומרשימות ביותר.

תתקשרו או תשאירו הפרטים ונחזור אליכם
053-3389441