37% מהבריטים סבורים שהם חסרי תועלת – אבוי

ב 2013 ערך "האוורד ביזנס ריוויו" סקר בין 12 אלף אנשי מקצוע,
מחצית מהנסקרים אמרו ש"עבודתם חסרת משמעות" ​
בסקר אחר, שכלל כ 230,000 עובדים מ 142 מדינות,
הצהירו רק 13% מהנשאלים כי הם באמת אוהבים את עבודתם.
​סקר שנעשה לאחרונה בבריטניה מגלה ש 37% מהבריטים סבורים שהעבודה שלהם חסרת תועלת לחלוטין –

נמצא כי המוני אנשי מקצוע מצליחים המחזיקים במשרות נחשקות, כולם בעלי פרופילים מרשימים בלינקדין ומשכורות גבוהות, חוזרים הביתה מדי ערב בתחושה כי לעבודה שלהם אין כל מטרה. (כל הנתונים מדה מרקר)

נתונים די עצובים, 87% מהאנשים לא אוהבים את עבודתם, ו 37% חושבים שעבודתם חסרת תועלת.
​תקופות ארוכות כשהייתי שכירה ממש הרגשתי כך, ולכן אני יכולה להרגיש מקרוב את המשמעות של הנתונים הללו. לא חשבתי שזה כל כך נפוץ. חשבתי, זה בטח רק אני וכל האחרים ממש נהנים ומרגישים משמעותיים.
​​
הצורך להיות משמעותי הוא אחד מששת הצרכים של בני האדם, כשאנשים מרגישים שהם לא משמעותיים, הם יוצרים דרמות ונכנסים לסרטים, חייבים להראות כמה הם קריטיים למערכת, כמה הם חשובים, ופועלים בכדי להוכיח את עוצמתם וחשיבותם. התסכול הוא שעמוק בפנים מרגישים את הפערים וכל אחד בסוף היום בבית מרגיש אם הוא משמעותי או לא.

היכולת של מנהלים להעניק לאנשים שלהם את התחושה שהם משמעותיים, היא יכולת של מנהיגים, לחזק אצל העובדים שלהם את ההרגשה שמה שהם עושים משנה ולא רק לתקציב ההכנסות של העסק, אלא משנה באמת, שהם נותנים ערך ללקוחות שלהם, שהם תורמים בזכות היכולות שלהם, בזכות מי שהם, אלו תחושות שגורמות לאנשים לתת מעצמם בטופ.

שניה לפני שמגיעים לעובדים, מה מצבכם? האם אתם מרגישים משמעותיים, מרגישים שמה שאתם עושים הוא בעל ערך למשהו אחר? ​רק אם אתם מרגישים כך תוכלו להעביר את ההרגשה לעובדים שלכם.

אהבתם? תשתפו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

רוצה לנהל טוב יותר?