fbpx

נהדר 🙂
הרשמתך להדרכה האינטרנטית התקבלה בהצלחה.
על מועד ההדרכה הקרוב תשלח אליך הודעת SMS
לקראת המפגש אשלח לך לינק עם פרטי הגישה.

בינתיים
הצעה ייחודית רק לנרשמים,
לשבוע בלבד
שיחת ייעוץ עסקי אישית איתי בשווי 500 ש”ח במתנה

אז אולי בשיחה אחת לא תראו כאלו תוצאות מדהימות, אבל בהחלט תקבלו בהירות ואוכל לסייע לכם להרוויח יותר גם בתקופה הזו.

מה נדרש מכם בכדי לקבל את השיחה?
הכנה קטנה מצידכם – 
תחשבו עכשיו, מה הדבר שהכי מטריד אתכם היום בעסק, הדבר שאם תשנו העסק שלכם ישגשג וירוויח.

בשיחה אענה לכם על השאלה ואסייע לכם לעלות על הגל ולהתקדם. 

שימו לב – חשוב – ההצעה מיועדת לבעלי עסקים רציניים
שמעוניינים להקפיץ את העסק שלהם לרמה הבאה.
אם אתם כאלו, ואתם מרגישים שהגיע הזמן שלכם לעוף קדימה
תרשמו עכשיו וניפגש.

אראלה כרסנטי שמילה – יועצת עסקית בתחומי הניהול, השיווק ופיתוח העסק.  בעלת ניסיון עשיר בקידום עסקים, מרצה מנחת סדנאות וקורסים בנושא ניהול ושיווק. מלווה מנהלים בארגונים.

יוצאת מיקרוסופט, סמנכ”ל שיווק חברות הכבלים, MASTER NLP, תואר BA בהצטיינות בכלכלה, MBA, מתרגלת מדיטציה, אופטימית מטבעי ואוהבת את החיים.

מה אומרים הלקוחות שלי

עד עכשיו הביזנס גדל ב 40%. הצלחת להביא אותי לפסגות שלא האמנתי שקיימות.
מיקדת אותי והראת לי איך כן ואיך מנצלים כל הזדמנות, נתת לי כלים לראות את החוזקות שלי ולעמוד מאחורי היכולות שלי בגו זקוף. הביזנס שלי גדל בזכותך ב 40% שנה מול שנה. כל מה שנשאר לי זה לאמר לך תודה
דנה עירן
סטודיו עירן
“כשמדברים אתי אנשי שיווק, מומחי שיווק, גורואים לשיווק, מנטורים לשיווק, ישר מתלבש לי הפרצוף המשועמם הזה של “בחייאת רבקום. בן אדם דיבר עם 500 סמנכ”לי שיווק בחיים שלו, הקים וניהל חברת יחסי ציבור, היה סמנכ”ל שיווק בעצמו, עבד עם אלף עסקים, מה תחדשו לי? מה?” (כן, אני יודע. אני בלתי נסבל לפעמים. עובד על זה.) אז אני בא אתמול להרצאה אינטרנטית של אראלה כרסנטי שמילה, עם האטיטיוד הזה של, “אוקיי, אז ניהלה פעילויות במאות מיליוני שקלים במיקרוסופט והיתה סמנ”כלית שיווק בכבלים. פחחח, מיקרוסופט. פחחח, כבלים.” ואז, ישבתי שם שעה וחצי, וכל שבע דקות כתבתי לעצמי עוד רעיון חדש ועוד משהו שאני לא יודע. זה עולם של מנטורים, גורואים, דלאי למאים, דלאי ככאים, גאונים שיווקיים, מומחים, קוסמים, מכשפים ומלאן תלפים יועצים. מה אגיד לכם, מצאתי מישהי מליגה אחרת. ואני הולך לראות מה עוד אפשר ללמוד ממנה. כדאי לכם גם”. #אעדכן
צפריר בשן
בלוגר מחבר הספר כתיבה אפקטיבית
אראלה אהובה, בזכותך הבנתי שאני מסוגלת לגדול למקומות שבכלל לא היו בתודעה שלי. התשוקה שלך לדרך ולתהליך שעברנו היו כמו דלק שהניע את העבודה שלא היתה קלה תמיד.
יש לך יכולת הקשבה נדירה שבזכותה את מצליחה לגעת לאנשים בלב, החזרת לי את ההתלהבות והתשוקה. היום אני מגדילה את קהל הלקוחות שלי כי כל הגישה שלי השתנתה.
תודה יקרה!
טלי שרון
שחקנית
את אותם מיחיד הסגולה שזכיתי לפגוש ושהשפיעו על חיי בצורה אפקטיבית וחיובית. ביצועיי העסקיים השתפרו ובזכותך זרעתי את זרעי ההצלחה שאודותיה יסופרו בשנים הקרובות.
העסק שלי גדל ב30% בזכותך! וזו רק ההתחלה. נגעת בנימי נפשי, לעיתים חיזקת התנהלויות ולעיתים הארת כי יש דרכים אחרות והאם החלטה זו מטיבה עימי. ידעת מתי להיות לצידי ומתי מאחורי ממש כמו שמנהיגה אמיתית צריכה להיות ועל כך אני אסירת תודה לך. תודה רבה על הסבלנות, ההקשבה, ההכלה והעצות הטובות. ישר כח!!
שירלי שדה
עו"ד
Do NOT follow this link or you will be banned from the site! גלילה למעלה