ייעוץ ארגוני

להתאים את הארגון לסביבה המשתנה

ייעוץ ארגוני 

בסביבה דינמית ומשתנה, כמו שאנו חווים ברוב התעשיות היום, נדרשים ארגונים לשפר באופן מתמיד את היכולות שלהם.
מטרתו של תהליך הייעוץ הארגוני היא לעזור לכם להשיג את המטרות ולצמוח. בעידן הידע של היום, ברור שההצלחה של ארגון תלויה ברמת הסיפוק והשמחה של העובדים בו. לכן, הייעוץ הארגוני שאני נותנת מכוון לשלושת המעגלים אנשים, תהליכים ותוצאות.

הדינמיות בשווקים מעלה את הצורך לעשות שינויים והתאמות בתוך הארגון על מנת להמשיך ולצמח. הייעוץ הארגוני מסייע בהמשך הצמיחה.

השלבים  

במסגרת הייעוץ הארגוני, אני מסייעת למנהלים בארגון להבין ולהגדיר את המטרות בתוך הסביבה בה הם פועלים, לבחור את הדרך הטובה ביותר להשיג אותן.

שני שלבים לייעוץ ארגוני:
השלב הראשון – להבין מה קיים, מה האתגרים ולתת המלצות לשיפור. 
השלב השני – ליווי ליישום השינוי בתוך הארגון. 

ייעוץ ארגוני, מסייע לעשות את השינויים וההתאמות הנדרשות על מנת להתמודד טוב השוק ולהעלות את שביעות הרצון של הלקוחות והעובדים. 
במהלך הייעוץ הארגוני אני מתאימה את המבנה הארגוני ליעדים העסקיים, בהירות בתפקידים, שיטות ותהליכים, חיבור נכון בין התפקיד לאדם ועוד.

שירות זה מביא לידי ביטוי את הניסיון הרב שלי בניהול אנשים ובמיוחד משלבת היבטים פסיכולוגיים המסייעים לאנשים לקבל ולצמח בסביבה משתנה.

למי השירות מתאים

הייעוץ הארגוני מתאים לארגונים אשר נמצאים בתהליכי שינוי, הן תהליכי צמיחה והן תהליכי קיטון. במיוחד עבור ארגונים שרוצים להמשיך ולצמח בסביבה המשתנה.
כיום, יותר ויותר ארגונים משלבים פעילויות של פיתוח וייעוץ ארגוני בניהול השוטף של הארגון.

ייעוץ ארגוני

רוצים להתאים את הארגון שלכם לעולם החדש?

מלאו הפרטים לאחזור אליכם בהקדם