הרצאות למנהלים וסדנאות בארגונים

הרצאות למנהלים בארגונים

המדרגות שלכם לפסגה עוברות דרך הכשרה עסקית והתפתחות מקצועית

הרצאות למנהלים | סדנאות למנהלים | סדנאות פיתוח מנהלים 

הרצאות למנהלים ועובדים בארגון

ההתפתחות האישית של העובדים היא הבסיס להתפתחות המקצועית שלהם וליכולת שלהם להניע קדימה את הארגון.
הרצאה למנהלים לומדים המשתתפים על עצמם ועל היכולות הגדולות הטמונות בהם.
הסדנאות הן מעמיקות ומאפשרות למידה עצמית, דינמיות וחווייתיות ומשנות את הדרך בה העובדים חושבים ופועלים.
אני מציעה כאן מספר הרצאות בתחומים שונים.

כל הרצאה יכולה להיות גם סדנא שמעמיקה את המסר ומאפשרת למנהלים ולעובדים לעשות שינוי עמוק ומשמעתי יותר.

לכל ארגון צרכים שונים ולכן את ההתאמה המדויקת בתכנים ובדגשים אני עושה יחד אתכם. להלן מגוון חלקי של הרצאות למנהלים וסדנאות – את המגוון המלא ניתן לראות כאן 

סודות ההשפעה למנהלים – הרצאה למנהלים ועובדים

רוקפלר, איל ההון האמריקאי, אמר "היכולת להשפיע על אנשים היא משהו שניתן לרכישה בדיוק כמו סוכר או  קפה, ואני מוכן לשלם בעד יכולת זאת יותר מאשר בעד כל יכולת אחרת תחת השמש". (ג'ון ד. רוקפלר)

ובאמת, אדם שיש לו היכולת להשפיע על אדם אחר נהנה מעוצמה אדירה להניע ולקדם רעיונות. היום, השפעה הוא הכלי מספר אחד שיש למנהלים ומנהיגים ומי שמחזיק ביכולת הזו יכול למכור בקלות כל דבר שירות, מוצר או רעיון.

הבשורות הטובות הן שכל אחד יכול ללמוד ולפתח את כישורי ההשפעה שלו. ניתן ללמוד את הטכניקות והרעיונות שבעזרתם מניעים אנשים לחשוב להרגיש ולפעול אחרת.

מה בהרצאה?

סודות ההשפעה מלמדת טקטיקות ואסטרגיות של השפעה. בסדנא נלמד לזהות מה מניע אנשים ואיך להתחבר למנועים שלהם בכדי לייצר השפעה. הסדנא מאפשרת חיבור לאנשים ולמידה אישית משמעותית של המשתתפים על עצמם.

בסוף הסדנא יוכלו המשתתפים לייצר חיבור וכימיה מעולה עם אנשים, (גם עם אנשים שהם שונים מהם), ולהשתמש בכלים למכור בקלות רעיונות ומוצרים ולהוביל אנשים וצוותים לעשיה חדשה ויצירתית.

למי מיועדת:

מנהלים בארגון, עובדים שמניעים תהליכים בארגון ללא ניהול ישיר
משך הסדנא: חצי יום
משך ההרצאה – שעה וחצי

למכור בקלות

שאלה: למה אישה אחת קונה תיק גוצ'י ב 10,000 ש"ח ואישה אחרת קונה תיק ב 150 ש"ח?
בנוסף אולי ליכולת של אחת לשלם יותר מאחרת, יש משהו מעבר. האישה שקנתה גוצ'י לא קנתה "תיק" היא קנתה משהו אחר, היא קנתה את התדמית שלה, את מי שהיא רוצה שיחשבו שהיא את ההרגשה שתרגיש כשתסתובב ברחובות עם התיק המיוחד שלה.

וזה נכון לגבי כל מוצר שאנחנו קונים אנחנו קונים את ההרגשה שנקבל ממנו ומה זה אומר עלי.

אמנות המכירה היא לנוע בין ההבנה העמוקה מה אנחנו באמת מוכרים ולגלות מה חשוב לאחר, מה הוא באמת רוצה. לא הפיצ'ר הזה או האחר הם המטים את הכף אלא דברים אחרים. אנשי מכירות מעולים הם אלו שיודעים ליצר את הכימיה המעולה עם הלקוח, שמפעילים את החיבורים בערוצים הלא מודעים, מזהים מה מניע את האדם ומה הוא באמת רוצה, ומעבירים את הלקוח תהליך מנקודה א' לנקודה ב'.

יכולת זו להבין לעומק את הצורך האמיתי, ולהניע את הלקוח לראות את התועלת עבורו ולרצות לקנות היא יכולת נרכשת וניתנת לשיפור מתמיד.

מה בהרצאה ובסדנא:

סדנא מיוחדת לאנשי מכירות, בה נלמד למכור בקלות.

נלמד איך מזהים מה באמת הלקוח רוצה, מה מניע אותו, איך מובילים את הלקוח להגיד כן, איך עוברים את המסננות הריגשיות והרציונאליות של הלקוח, איך בונים אמון (הבסיס לקניה) ועוד.

בכדי למכור בקלות איש המכירות חייב להחזיק במספר אמונות פנימיות, על היכולות שלו, על המוצרים שהוא מוכר ועל הלקוחות להם הוא מוכר. להפעיל דמיון ויצירתיות יחד עם אכפתיות עד למכירה מוצלחת וטובה.

בסדנה מרתקת וחדשנית שמפעילה את כל החושים נבין לעומק את הפסיכולוגיה של הקניה, ונלמד עבודה עם תת המודע לייצר מכירות קלות וטובות.

למי מיועד:

אנשי מכירות
משך הסדנא: חצי יום

 

סדנא יומית – תעיף אותי בעסקים

הנתון העצוב שפורסם לא מזמן בבריטניה ש 37% מהבריטים סבורים שהעבודה שלהם חסרת תועלת לחלוטין,

או בסקר אחר, שכלל כ 230,000 עובדים מ 142 מדינות, הצהירו רק 13% מהנשאלים כי הם באמת אוהבים את עבודתם.

נמצא כי המוני אנשי מקצוע מצליחים המחזיקים במשרות נחשקות, כולם בעלי פרופילים מרשימים בלינקדין ומשכורות גבוהות, חוזרים הביתה מדי ערב בתחושה כי לעבודה שלהם אין כל מטרה. (כל הנתונים מדה מרקר)

הצעירים שנכנסים היום לארגונים מביאים איתם רוח ומחשבות אחרות. הדברים משתנים, ניהול שעבד פעם שנבע מסמכותיות וכח היום כבר לא עובד, (או עובד הרבה פחות טוב) אנשים מחפשים שליחות, משמעות ורצון להרגיש שמה שהם עושים הוא משמעותי ומשפיע.

על זה נאמר – כשעובדים קשה על דברים חסרי משמעות זה נקרא לחץ, כשעובדים קשה על דברים שאוהבים ומשמעותיים – זה נקרא תשוקה.

למגוון הסדנאות לפיתוח מנהלים ועובדים בארגונים כנסו – לכאן

לסדנאות לשיפור מיומנויות הניהול – כאן

ההרצאות למנהלים והסדנאות מבית אראלה הינן הרצאות למנהלים וסדנאות שמעוררות מוטיבציה ונותנות השראה. ההרצאות ובעיקר הסדנאות מגלות לעובדים את היכולות העצומות הטמונות בהם, היכולות שלהם לשנות ולהשפיע על עצמם, על הלקוחות שלהם ועל הקולגות.

עובדים ומנהלים בארגון העצמה והתפתחות אישית לקבלת תוצאות גבוהות יותר.

סדנת מנהיגות

תדמיינו לרגע אמא עצבנית שמנסה להרדים את הילד שלה, האם היא תצליח? סביר להניח שלא. מהסיבה הפשוטה, אנחנו לא יכולים לתת מה שאין לנו.

זה נכון בכל האזורים בחיינו ומאוד בתחום המנהיגות, האדם הראשון שמנהיג חייב להנהיג זה את עצמו. לדעת להנהיג ולהשפיע על עצמו לפני שהוא מנסה להנהיג ולהשפיע על אחרים.

בסדנא המיוחדת הזו נלמד שיטות וכלים איך אדם יכול להנהיג ולהשפיע על עצמו, על המחשבות שלו, על הרגשות שלו ועל רמת האנרגיה וההתלהבות שבו. ובעזרת כלים אלו יוכל להשפיע ולהנהיג אחרים בארגון ומחוצה לו.

למי מיועד:

מנהלים ועובדים בארגון

משך הסדנא:

חצי יום

גילוי העוצמה הפנימית

איך לפתח מנועים פנימיים לאושר והצלחה. אם הייתה לכם תמונה מכוערת על הקיר בבית, הייתם משאירים אותה שם? כנראה שלא.
אז איך זה שאנשים שמים בראש שלהם שוב ושוב תמונות וסרטים "מכוערים" שלא מקדמים אותם?

בסדנא המרתקת על גילוי העוצמות הפנימיות, נלמד שיטות וכלים איך לתכנת את עצמנו להצלחה וליצור את המציאות שרוצים, איך לצלוח בקלות משברים, איך להנהיג את עצמנו, את המחשבות והרגשות שלנו.

מה יקבלו המשתתפים במפגשים

  • כלים והשראה לגלות את העוצמה הפנימית הטמונה בהם.
  • לדעת במהירות לחזור לתחושה חיובית ולהרגיש נחוצים ומשמעותיים.
  • אנרגיה לצאת לפעולה ולעשות
  • יכולת לנהל את הרגשות – כעס, תסכול, פחדים וכד'.
  • במפגשים אשלב תרגילי דמיון ו NLP לבנית ערך עצמי גבוהה וחוסן מנטאלי.

במפגשים נלמד ונחווה:

  • נלמד 4 שיטות לשינוי התודעה וחיזוק העוצמה הפנימית ונראה איך כל אחד יכול חזק את הכח הפנימי שלו
  • נבין מה גורם לאנשים לעשות את מה שהם עושים (או לא עושים)
  • נקבל כלים עוצמתיים וחוויתיים לשינוי התנהגויות והעלאת הערך העצמי
  • נלמד איך לבחור להגיב בכל סיטואציה בחיים
  • נלמד שיטה פשוטה להרגיש עוצמתיים במצבים שטרם חווינו.

למי מיועד:

מנהלים ועובדים בארגון

*********************

אראלה יקרה,

אני רוצה להודות לך על ההרצאה המאלפת שנתת אתמול בכנס 'בלואייז להעצמה עסקית'.

השתתפתי בסדנאות והרצאות רבות בתחום המכירות אך מעולם לא יצאתי כה נפעמת ועם מצבור אנרגיה רב כמו שיצאתי מההרצאה שלך.

היכולת שלך להיכנס לעומק נפש האדם ומתוכו להוציא את הכוח החיובי להאמין שהכול אפשרי הוא מיוחד במינו ואין לי ספק שלא רק שאזמין אותך להמשיך ולהרצות ללקוחותינו, אשמח מאד שתייעצי לעסק שלי ותתני לנו את הכוחות המיוחדים שלך לצמיחה.

בהערכה רבה
אסטי רוזן

***********************

 

קורס ת.ע.י.ף א.ו.ת.י בעסקים

תודעה – מה אתם חושבים כל היום ואיך אתם יכולים לשלוט ולעצב את המחשבות שלכם. כשתישנה מה שאתם חושבים ישנה מה שאתם מרגישים ואז מה שתוכלו לעשות יתרחב.  במפגש הזה נעבוד על  החלקים המודעים והלא מודעים להבטיח שהמחשבות שלכם יקדמו אתכם להצלחה!! מפגש מרתק המשלב תרגילים ועבודה על הלא מודע על מנת לייצר שינוי מיידי ולאורך זמן.

ערך – מה הערך שלכם, לדייק מה אתם מוכרים, מי הלקוח שלכם ולמה שיקנון מכם, מה הבידול שלכם ומה הערכים עליהם אתם מבססים את העסק שלכם. תגלו דברים מפתיעים.

יעדים – מה אתם באמת רוצים ולאן רוצים להגיע, מה יחשב הצלחה, איך בונים יעדים ומה הדבר החשוב ביותר בהשגת יעדים, בניה מלאה של התוכנית העסקית ותוכנית היעדים לעסק  שלכם, בחלוקה למרכזי רווח, ניהול תזרים ובקרת הוצאות, נלמד אסטרטגיות ושיטות איך לתכנת את המח ומערכת העצבים להצלחה והשגת היעדים שהצבנו. המפגש שיעשה לכם סדר ויכוון אתכם כמו חץ למטרה.

פיתוח עסקי – פיתוח עסקי עושה כיף וחוויה בעסק הוא מכניס התחדשות, הוא מגוון את סל המוצרים, הוא מאפשר להרחיב את בסיס הלקוחות. עסק ללא פיתוח עסקי הוא עסק הנמצא  בסיכון. במפגש הזה נפתח את העסק שלכם נלמד שיטות מובנות איך מגדילים את ההכנסות ונייצר מרכזי רווח חדשים.

אנשים – אנשים הם המאפשרים לעסקים לצמוח – אנשים הם העובדים בעסק, הלקוחות, השותפים העסקיים, הספקים ובעצם אנשים זה הכל. ההצלחה של העסק תלויה ביכולת של בעל העסק להשפיע על האנשים, לייצר תשוקה ושימחה אצל העובדים, ולבנות אמון וקרבה עם הלקוחות. במפגש המדהים והחשוב הזה נלמד כלים ואסטרטגיות איך להשפיע על אנשים, נלמד איך תת המודע מחליט על מי אפשר לסמוך ואיך אפשר להעזר בזה בכדי ליצר כימיה ואמון מיידי. יהיה מפתיע.

תהליכים – התהליכים הנכונים בעסק הם שמאפשרים לעסק שלכם להגיע להצלחות, מה עושים מתי, תהליכי גביה, מכירות, קליטת עובדים, ייצור, מכירות לכל דבר בעסק אפשר ליצור תהליך שניתן למדידה בקרה ושיפור מתמיד. וזה ליבו של המפגש הנוכחי. תקבלו שיטה מלאה לנהל את העסק שלכם.

יוזמה – יוזמה חברים יוזמה – זהו לב ליבו של ההתנהלות וההצלחה בעסק שלכם ובחיים בכלל, איך תהפכו ליזמים ואיך תשפיעו על העובדים שלכם ליזום ליצור ולקדם יחד אתכם את העסק ואת הלקוחות. מפגש מרתק שישנה לכם את המחשבה.

אהבתם? תשתפו

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

רוצה לנהל טוב יותר?